Ostatní

A zase další blog …

a-zase-dalsi-blog

… co zahlcuje internetový prostor. Ale možná ne tak úplně.

Nápady na tenhle web se mi v hlavě rodily už několik let. Konkrétně dva. Dva roky byla přesně ta doba, kdy jsem se učila, že je lepší tvořit cokoliv, i když to nebude úplně dokonalé. A přesně smysl pro dokonalost byl jednou z mých velkých brzd (kdo s tím má taky problém, doporučuji náš print s citátem “Don’t let the perfect be the enemy of the good,” mám ho už pár týdnů v pracovně a celkem pomáhá:)).

Další překážkou pro mě byl čas, které ho jsem kvůli škole, práci a rozjezdu papírnictví neměla nikdy nazbyt. Nicméně už několik měsíců cítím, že tento web potřebuji dotáhnout do konce. Vlastně spíš do začátku.

Čím je tedy můj blog jiný než ostatní?

Nikdy jsem neměla moc ambice psát o sobě. Pokud čekáte kosmetiku a módu, jste také na špatné adrese, o tom toho vím pomálu. Chci psát o tom, co mě baví.  A toho je obrovská škála. Od grafiky přes fotografování, tvorby webů a blogů, aktivity na sociálních sítí, po vedení vlastního malého podnikání. A přesně z těchto (a dalších) oblastí bych vám ráda předávala znalosti, návody nebo rady! Asi se ptáte, kdo jsem, že si dovoluji vás o něčem poučovat. Ba naopak. Nepovažuji se za žádného odborníka, ale ráda se podělím o to, co jsem se během let studia a praxe naučila. (Pokud by tě zajímalo více o mně a mých zkušenostech, můžeš si přečíst můj příběh).

Už mnohokrát jsem si všimla, že lidé ve výše jmenovaných oblastech tápou. Rádi tvoří, ale občas si neví rady a hlavně si myslí, že je vše těžké. A hádejte co? Není! Ráda bych vám ukázala malé krůčky, které můžete následovat k tomu, abyste zlepšili to, co zrovna děláte. A koho mám na mysli? Třeba blogerky, které by se rády naučily více kouzel s Photoshopem. Holky, které se chtějí pustit do vlastního projektu, ale potřebují nakopnout, vytvořit si logo či se více propagovat.  Už několikrát jsem se setkala s lidmi, které se na mě obraceli pro radu, a když jsem jim sdělila svůj plán o tomto blogu, byli nadšení. Doufám tedy, že se najde takovýchto nadšenců víc a každý si zde najde kousek toho, co se mu bude hodit. Věřím totiž, že se všechny věci dají dělat snadno a pěkně.

Mám už nachystaných několik článku, ale budu moc ráda, ale pokud se v komentářích podělíte o to, co  by vás k blogování, Instagramu, podnikání či dalším tématům zajímalo. Pokusím se vám tato témata co nejsrozumitelněji přiblížit.

Doteď jsem tvořila pouze na Instagramu, tak se můžeš podívat na to, co se dělo před blogem a těšit se, co se bude dít dál :)

3 Komentáře
Sdílet
Štítky:

Martina

3 Komentáře

 1. Nerea
  20/02/2019 V 8:07 pm

  Jak jste třeba začali s Printintinem? Jak jste vybraly první věcí do tisku? Kolik to stálo peněz? A jestli se to vyplatí – finančně?

 2. Kathypauct
  15/04/2019 V 11:55 am

  Hello, I want to work in your company on a voluntary basis, can you offer me anything?
  a little about me:https://about.me/alexa.smith

Odpověd na Tvůj komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označená*